O NAS

Kim jest Svetsprocedur.com?

Procedury spawalnicze należą do szwedzkiej marki Svetsprocedur.se
Jesteśmy spółką, która od 2011 roku opracowuje najwyższej jakości „przepisy na spawanie” w formie procedur spawalniczych.
Współpracujemy z setkami klientów ze Szwecji, Norwegii, Danii, Belgii, a teraz również Polski. Bazując na wieloletnim doświadczeniu międzynarodowego zespołu ekspertów i praktyków.

W branży spawalniczej, tworzymy procedury dla wielu różnych marek, zróżnicowane ze względu na geometrię spawów, metody spawalnicze, grubości materiałów, które są używane często w przemyśle wytwórczym.

Nasze procedury spawalnicze

Naszym celem jest zapewnienie firmom produkcyjnym możliwości uzyskania procedur spawalniczych, w krótkim czasie i przy niskich kosztach, zgodnie z normą EN 15612 (standardowa procedura spawania).

Szukasz innej procedury?

Zapytaj nas!

Nasze marki

Specjalizujemy się w spawalnictwie zarówno w obszarze procedur spawalniczych, jak i edukacji inżynierów spawalnictwa. Nasza marka, Svetsakademin, oferuje specjalistyczną edukację dla wyższego szczebla kadry spawalniczej oraz konstrukcji stalowych na terenie Szwecji i Polski. Jest uznaną w Skandynawii marką, a szkolenia Svetsakademin spełniają międzynarodowe standardy.

Możemy pomóc Twojej firmie we wszystkim, co dotyczy koordynacji spawania, od oferty po dostawę wyrobów spawanych. Nasza kadra posiada szeroką wiedzę i duże doświadczenie w branży spawalniczej. Szczególnie zachęcamy do współpracy firmy, które świadczą podwykonawstwo dla szwedzkich marek spawalniczych lub są zainteresowane eksportem wyrobów spawalniczych do Skandynawii.